Orto SOLAR
päevitustoodete sarja redisain

2022. aasta suve alguses jõudis poelettidele täieliku uuenduskuuri läbinud Orto Solar päikesekaitse tootesari. Disegno redisainis kogu sarja välimuse sealhulgas Solar alambrändi, eesmärgiga tõmmata terviseteadlike inimeste tähelepanu ning eristuda riiulipildis konkureerivatest toodetest.

Tõime uutel pakenditel suurelt fookusesse SPF kaitse numbri ning lihtsustasime tarbijatele sobiva toote valimist jagades need kolme alamrühma: beach, play ja after sun. Esmakordselt leidub sarjas spetsiaalselt lastele suunatud toode - SPF30 faktoriga päevituspiim.

Solari päevitustooted on välja töötatud spetsiaalselt põhjamaise nahatüübi jaoks, võimaldades muretult nautida päikesepaistet nii Eestis kui ka lõunamaade kuurortides ja kõrgmäestikes. Tõhus UVA ja UVB filtrite süsteem kaitseb päikese ultraviolettkiirguse ohtliku mõju eest. Erineva SPF faktoriga kvaliteetsed päevitustooted rikastavad nahka E-vitamiini, aaloe, pantenooli, porgandiekstrakti, naturaalsed õlide ja teiste väärtuslike komponentidega.

Orto SOLAR by disegno

Tiim: Hanna Lillesiim - disainer, Lauri Pugast - produtsent.