KUNIGAIKŠČIŲ
õllebrändi ja tootesarja redisain

Kunigaikščių õlu on Leedus tegutseva Gubernija pruulikoja alambränd, olles positsioneeritud pisut madalama hinnaklassis. Gubernija tehase omanikuks on MV GROUP Production, üks suurimatest alkohoolsete jookide tootjatest Baltikumis.

Viimastel aastatel on Gubernija pruulikoja turupositsiooni tugevdamiseks selle katusbrändi ja õllevalikut põhjalikult ümber kujundatud. Aastal 2021 oli aeg küps, et positsioneerida Kunigaikščių selgelt ja eristuvalt Gubernija alambrändiks.

Disegno redisainis täielikult Kunigaikščių õllebrändi ja tootepakendid. Alustasime uute võtmeelementide – sealhulgas Kunigaikščių logo – määratlemise ja kujundamisega ning lõpetasime õllepurkide värske ja pilkupüüdva pakendikujundusega. Nii brändi kui ka pakendite ümberkujundamine muutis Kunigaikščių olemasoleva sihtrühma jaoks asjakohasemaks, aidates brändil oma kategoorias konkurentide seast silma paista ja meelitada ligi uusi kliente.

Hektel kuulub Kunigaikščių õlleportfelli purgiõluna Baltic Porter ja Amber Ale ning Baltic Porter ja Dark Ale 1-liitristes PET-pudelites.

KUNIGAIKŠČIŲ redisain by disegno

Projekti tiim: Hanna Lillesiim - disainer, Lauri Pugast - produtsent